Hledat

Kontakty

ECLISSE ČR, s.r.o.

Líšnická 360
25210 Řitka
ČESKÁ REPUBLIKA
IČO: 26426684
DIČ: CZ26426684
T 286 888 913
mobil 603 453 645

Bankovní údaje

Banka ČSOB
č.ú.: 200735693/0300
IBAN: CZ85 0300 0000 0002 0073 5693
SWIFT: CEKOCZPP

Otevírací doba:
po-čt: 8:00 – 16:00
pá: 8:00 – 14:00
 

Chcete se na něco zeptat? Napište nám. 

Naše showroomy

Naše partnerské showroomy

mapa

Obchod

Martin Barda
mobil: 737 106 816
mail: barda@eclisse.cz

Jitka Voráčková
mobil:734 486 075
mail: plzen@eclisse.cz

Prodejny Řitka  

Miroslava Novotná
prodej a expedice zboží na centrále Řitka

mobil: 739 443 431
mail: info@eclisse.cz

      Marcela Šinfeltová      
obchodní referentka na centrále Řitka
mobil: 603 453 645
mail: prodej@eclisse.cz

Prodejna Plzeň  

Jana Benešová
obchodní zástupkyně
obsluha prodejny

mobil: 604 563 201
mail: plzen@eclisse.cz

Technické poradenství

Karel Křížek
technické poradenství 
mobil: 603 453 639
mail: sklad@eclisse.cz

Josef Martinek
obchodní a technické
poradenství pro Moravu
mobil: 733 313 092
mail: martinek@eclisse.cz

Účetnictví

Petra Lejnarová
mobil:733 386 300
mail: ucetni@eclisse.cz

Propagace

Petra Vavřínková
mobil: 732 838 026
mail: propagace@eclisse.cz

Marketing

Monika Hudečková
mobil: 607 136 494
mail: marketing@eclisse.cz

Vedení společnosti

Markéta Nováčková
Výkonná ředitelka
mail: novackova@eclisse.cz

Taťana Hudečková
Finance a fakturace
mail: finance@eclisse.cz

Jiří Hudeček
Jednatel
mail: hudecek@eclisse.cz

Michal Hudeček
Obchodní ředitel
mail: michal@eclisse.cz