Hledat

Řitka

Showroom ECLISSE Řitka

 

Společnost ECLISSE ČR, s.r.o. dodává stavební pouzdra pro posuvné dveře do zděných a sádrokartonových příček na celém území České republiky již od roku 2001. Nabízíme širokou škálu modelů ve standardních i atypických rozměrech. Na našem showroomu na Řitce si můžete prohlédnout, jak obložková pouzdra, tak i pouzdra z exkluzivní řady bezobložkových pouzder Syntesis Collection a to konkrétně model Syntesis LINE jednokřídlé, Syntesis LUCE dvoukřídlé s přípravou vedení elektra a skrytou zárubeň Syntesis Battente pro otočné dveře.

Z obložkové řady může vyzkoušet, jak fungují posuvné dveře v klasickém pouzdru pro jednokřídlé dveře, a jak vypadá jednokřídlé pouzdro LUCE, které umožňuje instalovat přímo na kapsu pouzdra různé světelné body, termostaty, spínače, vypínače apod.. Vystaveno máme také pouzdro Zákryt, které je vhodné pro dvě sousedící místnosti jako je třeba záchod a koupelna, protože schová dvoje posuvné dveře do jedné kapsy uprostřed. Pokud máte rádi neobvyklé prvky, mohl by vás zaujmout model Cirkulár pro obloukové dveře, který vytvoří z běžné místnosti naprosto nový a netradiční prostor. A v neposlední řady se také můžete podívat na stavební pouzdro Ewoluto, které umožňuje zavěsit přímo na stěnu, na které je umístěno, jakýkoli nábytek: skříně, regály či police.

Hledáte něco neobvyklého? Třeba Vás zaujmou bezobložková pouzdra nebo řada Shodō se zapuštěnými obložkami.

Přijďte si vyzkoušet, zda vám vyhovují více dřevěné či celoskleněné dveře, zda preferujete standardní výšku či atypickou. Zkuste si otevírání posuvných dveří s různými komfortními doplňky, třeba s tichým dorazem BIAS, který zbrzdí posuvné dveře při otevření, nebo se synchronizací pro dvoukřídlo, systém, který otevírá obě dveřní křídla současně nebo motorizaci E-MOTION. Motorizace je lineární motor pro posuvné dveře, která umožňuje, že dveře se otevírají a zavírají sami.

Navštivte nás, rádi Vám vysvětlíme, jak celý posuvný systém funguje a zodpovíme Vám potřebné technické dotazy. Ukážeme vám všechny detaily přímo na holé konstrukci pouzdra.

Rádi se vám budeme věnovat.

Adresa showroomu ECLISSE Řitka:

Líšnická 360
252 03 Řitka
Telefon: 286 888 913

Otevírací doba:

po-čt: 8:00 – 16:00
pá: 8:00 – 14:00

Prodej a expedice zboží na centrále Řitka

Miroslava Novotná
mobil: 739 443 431
mail: info@eclisse.cz

Obchodní referentka na centrále Řitka

Marcela Šinfeltová      
mobil: 603 453 645
mail: prodej@eclisse.cz

 

Jak se k nám dostanete

  • Autobus – zastávka “ Řitka, Hlavní silnice“ - linky 317, 320

  • GPS: 49.8935679N, 14. 3025644E