Hledat

Plzeň

Showroom ECLISSE Plzeň

Rádi bychom vás informovali, že od 3.1.2022 nás najdete v novém showroomu v Plzni, Poděbradova 17.
Můžete si zde prohlédnout, jak klasická obložková pouzdra se standardní výškou 197 cm, tak i elegantní a čím dál tím více oblíbené pouzdro s čistým průchodem 210 cm. Také si zde můžete porovnat, zda se vám více líbí dřevěné či celoskleněné dveře.
Pokud jste fanoušci velkých průchodů, tak vás z řady obložkových pouzder jistě zaujme pouzdro Teleskop proti sobě. Teleskop je chytré řešení, kdy zmizí dvoje dveře do jednoho pouzdra, a když tyto dvě pouzdra umístíte proti sobě, docílíte obrovského průchodu. Můžete ho využít na rozdělení obývací pokoje a jídelny, pro zasedací místnosti aj.
Přichystali jsme si pro vás také výběr z exkluzivní řady bezobložkových pouzder Syntesis Collection a to konkrétně model Syntesis LINE jednokřídlé a Syntesis LUCE dvoukřídlé s přípravou pro vedení elektra.


Také se zde budete moci podívat na řadu Shodō, sjednocený systém pro posuvné a otočné dveře se zárubní, kdy obložky jsou zalícované se stěnou. Díky tomuto jedinečnému řešení sjednotíte všechny prvky v jeden celek se stěnou, aniž by jakýkoli element vyčníval.
Tyto dvě řady zde také skvěle doplňuje i ukázka zapuštěných soklů - Syntesis Sokl, Shodō Sokl a absolutní novinka na trhu jedinečná nakloněná soklová lišta Delta, která na jedné straně lícuje se stěnou, ale když změníte úhel pohledu, ukáže vám svojí trojrozměrnost. Můžete se nechat inspirovat zajímavou možností, jak diskrétně zakrýt přístup ke speciálním prostorům jako jsou technické a elektrické rozvody, kabeláž, potrubí a dokonce i přístěnky. Systém Syntesis TECH a AREO jsou určené pro tento účel.

Dále si zde můžete prohlédnout kolekci šikmých zárubní ECLISSE 40 v různých barevných odstínech bronzu, doplněné o naši novinku sklo-hliníkové dveře, opět v různých odstínech bronzu i s různými výplněmi skla.

Samozřejmě zde nemohou chybět ani komfortní doplňky k pouzdrům pro posuvné dveře. Můžete si vyzkoušet, jak fungují posuvné dveře s tichým dorazem BIAS, který zbrzdí posuvné dveře při otevření, oboustranný tichý dojezd BIAS DS nebo stlačítko PUSH & PULL, které umožňuje pomocí lehkého tlaku vysunout dveřní křídlo ze stavebního pouzdra tak, aby uchopení dveří bylo snadnější a jejich zavírání praktičtější.

Přijďte nás navštívit, rádi se vám budeme věnovat.

U showroomu můžete i pohodlně zaparkovat na vyhrazeném speciálním stání pro ECLISSE ČR. 

Adresa showroomu ECLISSE Plzeň:

Poděbradova 17
301 00 Plzeň - Jižní Předměstí

Otevírací doba:

po - čt: 8:00 – 16:00
pá: 8:00 – 14:00

Obchodní zástupkyně na prodejně:

Jana Benešová
mobil: 604 563 201
mail: plzen@eclisse.cz

Cestující obchodní zástupkyně pro západ České republiky:

Jitka Voráčková
mobil: 734 486 075
mail: plzen@eclisse.cz

Jak se k nám dostanete

Tramvaj č. 2, zastávka „Sady pětatřicátníků“

  • Ve směru na Bory ulicí Tovární, pak Kovářskou 240m
  • Odbočit doprava – Poděbradova ulice 130m

GPS: 49.7465600N, 13.3676506E

Virtuální prohlídka showroomem