Hledat

Společnost

Na cestě k dokonalosti


Všechno to začalo v roce 2000, kdy se hledaly zajímavé výrobky pro náš trh.
Chtělo to něco užitečného a kvalitního, co bude zákazníkům dobře sloužit, samozřejmě za přijatelnou cenu. Tehdejší majitel a zakladatel naší společnosti se při jednom jednání v Itálii rozmýšlel, s jakým výrobkem začít obchodovat, když v tom se opřel o dveře … a ty zajely do stěny. Neuvěřitelné, nebývalé a přitom vlastně již známé.
Takový systém se i u nás dříve hojně využíval. V mnoha starších filmech můžete vidět, že posuvné dveře u nás existovaly již za první republiky. Ale pak se někam vytratily.

Rozhodnutí bylo jasné, to je správný produkt pro náš trh. Posuvné dveře do zdi ušetří spoustu místa. Bylo třeba najít toho nejlepšího výrobce. A tím nejlepším bylo ECLISSE.

Luigi De Faveri

Výrobce ECLISSE začal oficiálně svou činnost v roce 1989. V lednu tohoto roku založil Luigi De Faveri ambiciózní projekt podnikání a vynaložil značné investice, aby se zrodil vysoce kvalitní výrobek – stavební pouzdro pro posuvné dveře ECLISSE. Postupem času rostl sortiment modelů a v dnešní době má ECLISSE více jak 10.000 řešení pro různé stavební situace.

Značka ECLISSE se stala známá a lídrem na trhu, a dnes již vyrábí 1.300 pouzder denně. Po celém světě je v současnosti 10 dceřiných společností a více jak 30 reprezentativních kanceláří. A my jsme mezi nimi.

Rozdíl je v detailech

Podívejte se, jaká řešení ECLISSE vyvinulo. Přesouváme se od klasické obložkové kolekce k trendům budoucnosti. Tvoříme moderní technologie posuvných dveřních systémů. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Konstrukce našich výrobků je vždy pevná, robustní a odolná. Přinášíme dokonalé mechanismy s perfektním estetickým dojmem, který si lépe uvědomíte při pohledu blíže. Výrobky ECLISSE jsou jedinečné součtem všech těchto technických detailů.

 

NESTÁRNOUCÍ KLASIKA


 

SOUČASNÝ MINIMALISMUS


 

BUDOUCNOST: INTEGRACE DVEŘÍ DO ZDI


 

 

Studie: stavební pouzdro

1. Odjímatelná kolejnice

"Co se stane v případě, že se v průběhu času dveře opotřebí, nebo budeme chtít nové? Musím strhnout zeď? Vybourat pouzdro? Samozřejmě, že ne!„

ECLISSE vymyslelo systém, který vám umožní dveře snadno vyjmout. Současně máte možnost vyndat i kolejnici, a přenastavit koncový doraz nebo doplnit příslušenství.

2. Otevřená struktura pouzdra do sádrokartonu

Otevřená struktura pouzdra do SDK se dokonale přizpůsobí profilům pro sádrokarton.

Pouzdro je vyrobeno ze zesílené profilované oceli, aby nemělo tendenci se ohýbat, jak tomu je u jiných systémů.

3. Vodící trn

"Proč je důležité, aby byl trn umístěn uprostřed?„

Vodící trn je u pouzder ECLISSE připevněn k podlaze, nebo přímo do konstrukce pouzdra, aniž by bylo nutné vyměřovat střed, to se nazývá samocentrování. Tímto způsobem je možné zabránit možným chybám v měření. Perfektní centrování zajišťuje, že se dveře v pouzdru posouvají uprostřed a nedotýkají se konstrukce.

4. Nosné vozíčky s kuličkovými ložisky

Standardně dodáváme ke všem pouzdrům pojezdové vozíčky s nosností 100 kg. Vozíčky mají kuličková ložiska: jsou bezúdržbové, bezproblémové. Pro těžší dveře dodáváme na vyžádání i vozíčky a kolejnici s nosností 150 kg.

Pro příklad: běžné dřevěné dveře o rozměru 800x2100 mm váží průměrně méně než 25 kg, celoskleněné dveře se stejnými rozměry váží cca 45 kg.

5. Systém Luce

“Lze instalovat elektro-krabice přímo na kapsu pouzdra?„

Jako první jsme si vymysleli systém vedení elektra pouzdrem. Máme na to speciální model LUCE. Uvnitř pouzdra je kanálek se zemnícím drátem, kterým se bezpečně vyvede veškerá kabeláž pro vypínače, zásuvky i světla.

6. Rozpěra k vyrovnání pouzdra

Montážní rozpěra slouží k vyrovnání pouzdra a vymezení šířky průchodu.

U vybraných výrobků je navíc uvnitř pouzdra uložena delší a robustnější pozinkovaná rozpěra, která se jednoduše vytáhne a připevní na protilehlou stojinu. Zajišťuje, že se dveře budou otevírat a zavírat správně, rovně.

7. Poddveřní vytahovací plech

“Po usazení a omítnutí pouzdra jsem zjistil, že mezi pouzdrem a finální podlahou zůstalo několik centimetrů. Co se s tím dá dělat?„

Některá pouzdra mají uvnitř kapsy poddveřní vytahovací plech, který se využívá v případě, že došlo při usazování pouzdra k chybě.

Pokud je nutné vyrovnat rozdíl mezi úrovní čisté podlahy a pouzdrem, plech se jednoduše vytáhne z kapsy.

8. Omítkářská síť

“Jak se vyhnout vzniku trhlin v omítce po několika měsících instalace pouzdra?„

Praskání omítky zamezuje přesah omítkářské sítě na stěnu. Omítkářská síť je vyrobena z vroubkovaného drátu s oky 25 x 50 mm, což výrazně zlepšuje přilnavost sítě mezi pouzdrem a omítkou. Kromě toho je síť k pouzdru připevněna speciálním systémem bez svařování, které poškozuje zinkování. Tím zamezujeme možnému reznutí či odlepení omítky a omítku lze rovnoměrně rozprostřít po celém povrchu pouzdra:  příliš mnoho malty by způsobilo zbytečné napětí na sítě a příliš málo by zase nedosahovalo správné tloušťky.

             
             
    

Vidíme dále

Máme vůči vám odpovědnost

Vidíme dále je odrazem naší filozofie: slib, který opakujeme každý den, závazek vidět to, co ostatní ještě neobjevili, pečlivě pozorovat detaily. To nás odlišuje.

Kdo pracuje v ECLISSE, ví jak důležitá je péče o zákazníka. S dobrým týmem, který uvažuje podobným způsobem, lze dosáhnout úspěchu.

Cestou k dokonalosti

Pouzdra navržená tak, aby fungovala co nejlépe

Pevně věříme ve vynikající kvalitu našich výrobků a naším cílem je vývoj a výroba stavebních pouzder, která jsou inovativní, pevná, snadno instalovatelná a lze je kontrolovat. Naší ambicí je revoluce v současně rozšířeném koncepčním využíváním otočných dveří, které překáží a zabírají místo. Budoucnost patří posuvným dveřím do zdi. Jde o praktické řešení, které zvětšuje užitné místo. A posuvné mohou být i okenice a okenní mříže. Chceme být odpovědí na všechny funkční a prostorové potřeby, neustále inovovat naše systémy pomocí praktických a designových řešení.

Cože děláme?

Naše výroba

Pouzdra pro posuvné dveře. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zdi a zasouvají se do ní dveře. Dveře zmizí do zdi.

Pouzdro se stává součástí stěny. Proto musí být kvalitní, odolné, dokonalé a bezproblémové.

Jak to děláme?

Náš způsob myšlení

Začali jsme posloucháním uživatelů a montážníků s cílem vyvíjet nové nápady a nová vynikající řešení.

Ani po 34 letech a s více než 40 patenty jsme doposud nepřestali pouzdra vylepšovat. Naším cílem je zajistit záruku spolehlivého, konstrukčně pevného a špičkového produktu pro ty, kteří si ECLISSE vybrali. Dali jsme mu své srdce i tvář.

Pouze ti, kteří si zvolí ECLISSE, se rozhodnou mít dokonalý výrobek, žádné překvapení a žádné kompromisy.

Ukážeme vám svou tvář

Stálý výzkum a vývoj

Společnost ECLISSE zaměřuje svůj výzkum na rozvoj výrobků v praktické, funkční a technologicky pokročilé oblasti.

Stavební pouzdra jsou konstruována tak, aby se snadno montovala a aby fungovala uživatelsky dlouhodobě a bezproblémově.

Nasloucháme architektům a designérům a vycházíme vstříc jejich kreativitě při projektování interiérů.

ECLISSE můžete použít do jakéhokoli interiéru, máme více jak 10.000 možných posuvných řešení.

Považujeme za nezbytné usilovat o spokojenost zákazníků, zaměstnanců a všech zúčastněných stran, které přicházejí do kontaktu s firmou prostřednictvím neustálého zlepšování obchodních vztahů, ochrany zdraví a bezpečnosti osob na pracovišti a zodpovědnost za udržitelné životní prostředí.

Společnost ECLISSE po dlouhá léta pokračuje v úsilí o dosažení významných ocenění a certifikací mezinárodně uznávaných v oblasti kvality, bezpečnosti a odpovědnosti za životní prostředí.

 


 

Certifikace produktů

Po 100 000 zavření a otevření nebyly u nosných vozíčků zaznamenány žádné funkční změny. Nosné vozíčky se také vyznačují nejvyššími hodnotami korozivzdornosti (4.třída) po 240 hodinách ve slaném vlhkém prostředí (produkty jsou hodnoceny od 1 do 4 dle normy UNI EN 1670).

Pouzdro ECLISSE Ewoluto® pro posuvné dveře bylo podrobeno bezpečnostním testům, které určily přesný rozsah zatížení vertikálních ploch (police, madla, skříňky atd.).