Hledat

PODPORUJEME

Jsme rodinná firma, a v životě jsme si prošli různými situacemi, které nebyly vždy lehké.
Proto si uvědomujeme, jak důležité je dívat se kolem sebe a pomáhat.

Když je to v našich silám a možnostech, pomáháme různým institucím, osobám a organizacím formou finančního příspěvku případně jinou nefinanční podporou.

Na této stránce představujeme, kde jsme pomohli. Třeba pomůžete i vy.


 

Rozhodli jsem se podpořit moc hezkou sportovní akci a to 5. ročník pochodu „Pičín-Řitka" aneb Poznej krásu Brd, který se koná v sobotu 3.6.2023. 

Zúčastníte se i vy? :-)

Více info o pochodu naleznete zde: https://picin-ritka.cz/

 


 

Moc rádi jsme podpořili místní mateřskou školu MŠ Řitka, ze které nás děti pravidelně navštěvují na významné svátky jako Vánoce, Velikonoce atd.. s malým představením ve formě básniček a písniček.

https://ms-ritka.cz/

 


 

Rádi jsme podpořili moc hezký projekt české společnosti Stopa bezpečí s.r.o., která úzce spolupracuje s Modrou linkou, z.s. a dalšími partnery na preventivních publikacích pro děti.
My jsem se rozhodli zapojit do publikace Život s handicapem, která má dětem pomocí krátkých příběhů některé z handicapů přiblížit, vysvětlit, s čím se třeba někteří jejich spolužáci nebo blízcí potýkají a také to, že nepotřebují náš soucit, ale pochopení.
Zároveň jsem se zapojili do omalovánek Školáci nejen na prázdninách, které jsme následně rozdali dětem z MŠ Řitka, které nás pravidelně chodí potěšit vždy před Vánoci a Velikonoci s nějakými písničkami a básničkami a my pro ně máme za odměnu přichystanou nějakou sladkou odměnu.

https://www.stopabezpeci.cz/


 

 

 

Jsme moc rádi, že jsme mohli podpořit Nadační fond Rafael dětem, který pomáhá nemocným a opuštěným dětem.

https://www.rafaeldetem.cz/