Hledat

PODPORUJEME

Jsme rodinná firma, a v životě jsme si prošli různými situacemi, které nebyly vždy lehké.
Proto si uvědomujeme, jak důležité je dívat se kolem sebe a pomáhat.

Když je to v našich silám a možnostech, pomáháme různým institucím, osobám a organizacím formou finančního příspěvku případně jinou nefinanční podporou.

Na této stránce představujeme, kde jsme pomohli. Třeba pomůžete i vy.


 

Rádi jsem podpořili místní akci na Řitce a to Dětský den, který se bude konat v novém termínu v neděli 9. června od 14:00 ve volnočasovém areálu Řitka!

Děti mohou využít tři skákací hrady, nafukovací trampolínu, soutěžní aktivity cca do 18h. Za splnění disciplíny nebo úkolu získají děti drobný dárek nebo sladkost. V průběhu akce dorazí sbor dobrovolných hasičů z Mníšku pod Brdy s hasičskou cisternou a ukáží vám vůz i nutné vybavení, které používají při své práci.

Děti mohou nasednou do nového bagru Hidromek a s obsluhou si vyzkoušet v moderním bagru.

Nad areálem bude přistavená historická Tatra T148 S v oranžové barvě, která je doslova výstavním a sběratelským kusem. 

Jednou soutěžní disciplínou bude například závod v tlačení naprosto identické dětské plastové tatry v připravené dráze.

Více se dozvíte zde

 

 


 

Rozhodli jsme se letos opět podpořit moc hezkou sportovní akci a to 6. ročník pochodu „Pičín-Řitka" aneb Poznej krásu Brd, který se koná v sobotu 8.6.2024. 

Tento tradiční pochod je oblíbeným setkáním všech, kteří rádi prochází naší krásnou krajinou.

Zúčastníte se i vy? :-)

Více info o pochodu naleznete zde: https://picin-ritka.cz/

 


 

 

 

Rádi jsme podpořili další hezkou akci v naší obci a to konkrétně ŘitkaFest! Je to takové rozloučení s létem a bude se konat 2. září od 15:00 na návsi. Pro děti budou připraveny skákací hrady, ale ani dospělí se nudit nebudou.

Pokud rádi pečete či vaříte, můžete přinést ochutnat vaše speciality k sousedskému stolu a také se můžete programu na ŘitkaFestu aktivně účastnit.

Více informací naleznete zde: https://ritka.cz/akce/ritkobrani/.


 

Moc rádi jsme podpořili místní mateřskou školu MŠ Řitka, ze které nás děti pravidelně navštěvují na významné svátky jako Vánoce, Velikonoce atd.. s malým představením ve formě básniček a písniček.

https://ms-ritka.cz/

 


 

Rádi jsme podpořili moc hezký projekt české společnosti Stopa bezpečí s.r.o., která úzce spolupracuje s Modrou linkou, z.s. a dalšími partnery na preventivních publikacích pro děti.
My jsem se rozhodli zapojit do publikace Život s handicapem, která má dětem pomocí krátkých příběhů některé z handicapů přiblížit, vysvětlit, s čím se třeba někteří jejich spolužáci nebo blízcí potýkají a také to, že nepotřebují náš soucit, ale pochopení.
Zároveň jsem se zapojili do omalovánek Školáci nejen na prázdninách, které jsme následně rozdali dětem z MŠ Řitka, které nás pravidelně chodí potěšit vždy před Vánoci a Velikonoci s nějakými písničkami a básničkami a my pro ně máme za odměnu přichystanou nějakou sladkou odměnu.

https://www.stopabezpeci.cz/


 

 

 

Jsme moc rádi, že jsme mohli podpořit Nadační fond Rafael dětem, který pomáhá nemocným a opuštěným dětem.

https://www.rafaeldetem.cz/