Hledat

Křižíkova Praha

Showroom ECLISSE Křižíkova Praha

ECLISSE naleznete nově i na Praze 8 v centru bydlení a designu Křižíkova. Showroom jsme otevřeli v červnu 2023 ve spolupráci s partnerem PORTE KARPI, dodavatelem interiérových dveří.

Pro naše návštěvníky zde máme rozsáhlou expozici posuvných systémů a mechanismů s aktuálními trendy interiérovými dveřmi. Najdete zde ukázku jak klasického jednokřídlého obložkového pouzdra, tak i jednokřídlého bezobložkového Syntesis LINE nebo dvoukřídlého Syntesis LUCE s přípravou pro vedení elektra. Také si zde budete moci prohlédnout skrytou zárubeň Syntesis Battente, která díky naprosté integraci dveří se stěnou, vytváří jedinečný dojem neviditelných a skvěle doplňuje celou bezobložkovou řadu. Dominantou designového showroomu je zárubeň ECLISSE 40. Na jedné straně vidíte rozšiřující se dveře do trojrozměrného rozměru s 40-ti stupňovým nakloněným povrchem a na straně druhé perfektně splývá se stěnou a může být natřena barvou nebo opatřena tapetou, stejně jako okolní zeď. Dále si zde můžete prohlédnout systém Syntesis Areo, zapuštěné skryté zárubně pro vestavěné skříně, přihrádky, úložné skříně, výklenky ve stěně a úložné prostory pod schody. A na závěr zde máme dekorativní soklovou lištu Delta, které si na první pohled sotva všimnete, protože splývá se stěnou, ale ze strany vás ohromí její výjimečný sklon, kterým dodává místnosti trojrozměrnost a nezaměnitelný vzhled.

Showroom je koncipován tak, aby zde zájemce našel tradiční i moderní a designové systémy a dveře. Přijďte se přesvědčit, kolik prostoru lze ušetřit, když dveře zmizí ve zdi. Přijďte si vyzkoušet, jak posuvné dveře fungují.

Přijďte se k nám rozhodnout, jaké dveře budete mít, zda posuvné či otočné, zda plné či skleněné, nebo v hliníkovém rámu. Rádi se vám budeme věnovat a pomůžeme s výběrem.

Centrum bydlení a designu Křižíkova
Sokolovská 98/96
186 00 Praha - Karlín
Česká republika

1. vchod je z ulice Sokolovská 98/96, Karolina Plazza I. (Keraservis)
2. vchod je z ulice Křižíkova 703/97, Karolina Plazza II. (vedle BeerGeek Karlín)

Otevřeno

Pondělí – pátek: 9:00 – 18:00
Sobota: 09:00 – 13:00

Kontakt

Dana Procházková
mobil: 608 239 638
mail: krizikova@eclisse.cz

Zodpovědná osoba

Markéta Nováčková 
mobil: 739 610 500
mail: novackova@eclisse.cz