Hledat

Křižíkova Praha

Showroom ECLISSE Křižíkova Praha

ECLISSE naleznete nově i na Praze 8 v centru bydlení a designu Křižíkova. Showroom jsme otevřeli v červnu 2023 ve spolupráci s partnerem PORTE KARPI, dodavatelem interiérových dveří.

Pro naše návštěvníky zde máme rozsáhlou expozici posuvných systémů a mechanismů s aktuálními trendy interiérovými dveřmi. Najdete zde ukázku jak klasického jednokřídlého obložkového pouzdra, tak i jednokřídlého bezobložkového Syntesis® LINE nebo dvoukřídlého Syntesis® LUCE s přípravou pro vedení elektra. Také si zde budete moci prohlédnout skrytou zárubeň Syntesis® Battente, která díky naprosté integraci dveří se stěnou, vytváří jedinečný dojem neviditelných a skvěle doplňuje celou bezobložkovou řadu. Dominantou designového showroomu je zárubeň ECLISSE 40. Na jedné straně vidíte rozšiřující se dveře do trojrozměrného rozměru s 40-ti stupňovým nakloněným povrchem a na straně druhé perfektně splývá se stěnou a může být natřena barvou nebo opatřena tapetou, stejně jako okolní zeď. Dále si zde můžete prohlédnout systém Syntesis® Areo, zapuštěné skryté zárubně pro vestavěné skříně, přihrádky, úložné skříně, výklenky ve stěně a úložné prostory pod schody. A na závěr zde máme dekorativní soklovou lištu Delta, které si na první pohled sotva všimnete, protože splývá se stěnou, ale ze strany vás ohromí její výjimečný sklon, kterým dodává místnosti trojrozměrnost a nezaměnitelný vzhled.

Showroom je koncipován tak, aby zde zájemce našel tradiční i moderní a designové systémy a dveře. Přijďte se přesvědčit, kolik prostoru lze ušetřit, když dveře zmizí ve zdi. Přijďte si vyzkoušet, jak posuvné dveře fungují.

Přijďte se k nám rozhodnout, jaké dveře budete mít, zda posuvné či otočné, zda plné či skleněné, nebo v hliníkovém rámu. Rádi se vám budeme věnovat a pomůžeme s výběrem.

Centrum bydlení a designu Křižíkova
Sokolovská 98/96
186 00 Praha - Karlín
Česká republika

1. vchod je z ulice Sokolovská 98/96, Karolina Plazza I. (Keraservis)
2. vchod je z ulice Křižíkova 703/97, Karolina Plazza II. (vedle BeerGeek Karlín)

Otevřeno

Pondělí – pátek: 9:00 – 18:00
Sobota: 09:00 – 13:00

Kontakt

Dana Procházková
mobil: 608 239 638
mail: krizikova@eclisse.cz

Zodpovědná osoba

Markéta Nováčková 
mobil: 739 610 500
mail: novackova@eclisse.cz