Školení

Celoročně pořádáme odborné i technické školení o našich produktech. Školení se připravuje vždy přímo na míru skupině, která má být školena a na místě, dle dohody – na našich vzorkovnách, na stavbě či u vás. Ochotně poskytneme informace montážníkům a stavařům, prodejcům, projektantům či architektům i koncovým zákazníkům.

Včasným seznámením se s potřebnými informacemi lze předejít mnoha stavebním omylům. Proškoleným osobám i společnostem vystavujeme certifikát, kterým mohou svým zákazníkům prokázat svou odbornou znalost našich produktů.

         
 
 
         
Školení pro architekty a projektanty   Školení pro montážníky   Školení pro prodejce
         

Konzultace pro všechny

Jsme otevřeni vašim dotazům a rádi s vámi budeme konzultovat konkrétní projekt či konkrétní situaci. Kontaktuje nás na info@eclisse.cz, spojte se s vaším obchodním zástupcem nebo navštivte některou z našich prodejen. Rádi se vám budeme věnovat.

Školení pro montážníky

Ukážeme vám, jak pouzdro sestrojit či ukotvit. Seznámíme vás s podobou montážních návodů, upozorníme, co doporučujeme a jaké montážní vychytávky pouzdra ECLISSE mají. Jednoduše vám předvedeme, jak provést správně montáž, aby byl váš zákazník spokojen.
Pokud si ale přejete vše nastudovat sami, potřebné informace najdete ZDE.

Školení pro prodejce

Rádi vás odborně proškolíme, abyste se dobře orientovali v naší produktové řadě a mohli vašim zákazníkům dobře a správně poradit. Seznámíme vás obecně se stavebními pouzdry, s provedením do SDK i zděné příčky. Ukážeme vám výhody posuvných dveří oproti otáčivým a kolik cenného místa může váš zákazník uspořit.
Vysvětlíme vám, proč jsou pouzdra ECLISSE vyráběna daným způsobem a jaký vliv na kvalitu jednotlivé patentované prvky mají. Seznámíme vás s technickými parametry jednotlivých modelů, kam se jaké řešení nejlépe hodí a jakými doplňky lze posuv uživatelsky ještě více zpříjemnit.
Pokud si ale přejete vše nastudovat sami, potřebné informace najdete ZDE.

Školení pro architekty a projektanty

Účastníme se různých veřejných školení a prezentací pro odbornou veřejnost a realizuje školení pro architekty a projektanty přímo u nás. Rádi Vám představíme všechny technické možnosti a ukážeme vám, jak můžete vašim klientům zpříjemnit bydlení. Využitím pouzder pro posuvné dveře získávají bytové i nebytové projekty novou dimenzi.
Poskytneme vám potřebné katalogy i podklady v DWG.
Pokud si ale přejete vše nastudovat sami, potřebné informace najdete ZDE.

Po školení od nás obdržíte certifikát.