O výrobci

Celý příběh ECLISSE začíná v osmdesátých letech, kdy se již léta fungující továrna pro obrábění kovů rozhodla specializovat na výrobu stavebních pouzder pro okna a dveře.

Právě toto rozhodnutí, částečně diversifikovat původní společnost De Faveri Srl, vedlo k nápadu vyrábět konstrukčně kvalitní stavební pouzdra a začít se sériovou výrobou.

Historie společnosti začíná oficiálně 10. ledna 1989, kdy Luigi De Faveri založil ECLISSE Srl.
 Ambiciózní a riskantní podnikatelský plán se neobešel bez významných investic, díky kterým má ECLISSE nejmodernější průmyslové zařízení a úspěch na trhu.

V devadesátých letech se činnost ECLISSE dále rozvíjela prostřednictvím podnětů z trhu a trvalému závazku k výzkumu a inovaci a díky harmonii lidí, kteří se na tomto projektu spolupodílí.

Rozšíření nabídky modelů a jejich zpracování společně se schopností inovovat produkty i výrobní procesy vede k rostoucí podpoře vývoje na italském trhu i v zahraničí.

Dnes je ECLISSE již zavedená, známá značka a symbol vůdčí společnosti ve svém oboru. Celosvětově má ECLISSE 10 dceřiných společností, více jak 30 agenturních zastoupení, více než 2000 prodejních míst. Aktuálně ECLISSE vyrábí v průměru 1300 pouzder denně.