Showroom Velká Bystřice

  V roce 2008 jsme ve Velké Bystřici otevřeli naší první prodejnu pro Moravu. Na ploše cca 40 m2 se nám podařilo vytvořit příjemné pracovní zázemí se vzorkovnou, kde si naši zákazníci mohli vyzkoušet některé vybrané modely stavebních pouzder. Ale doba jde dál a koncem září 2014 se nám podařilo přestěhovat celou prodejnu do nového domečku, o pár ulic vedle, do areálu Grygar Truck.
Opět jsme se posunuli dále.
     

Díky většímu prostoru jsme pro vás vybudovali, na ploše celého prvního patra, unikátní kulisní showroom.
Můžete zde vidět a vyzkoušet si tyto modely:
- Eclisse Syntesis® LINE
- Eclisse Syntesis® BATTENTE
- Eclisse ZÁKRYT
- Eclisse DVOUKŘÍDLÉ
- Eclisse JEDNOKŘÍDLÉ
- Eclisse TELESKOP proti sobě
- Eclisse OKENNÍ MŘÍŽ

Navíc, jsme pro vás připravili speciální vzorek, na kterém si budete moct vyzkoušet i montáž různých prvků. A samozřejmostí je umístění holých pouzder, na kterých snadno zjistíte, že není pouzdro jako pouzdro.

Zodpovědná osoba

Barbora Vodáková
obchodní zástupce

Adresa

ČSA 905
783 53 Velká Bystřice

   

Otevřeno

pondělí: 8:00 - 16:00
pátek: 8:00 - 14:00

Kontaktní údaje

telefon: 587 571 433
mobil: 734 738 405
mail: morava@eclisse.cz

           
Kompletní kontaktní údaje naleznete zde. MAPA        

Jak se k nám dostanete

       
  Autobusovou dopravuje zajišťuje linkový autobus STUDENÝ s.r.o. a to několikrát denně. Číslo autobusu 10, 14. Olomouc - Olomouc, hl. nádraží - Velká Bystřice – Hlubočky.  
       
  Po silnici Velkomoravské z Olomouce, přes Tovární, Hodolanskou křižovatkou rovně, Lipenská ulice a na kruhovém objezdu druhý sjezd. Pokračujeme rovně po odbočku vpravo na Velkou Bystřici. Ve Velké Bystřici projedeme kolem PENNY a na druhé odbočce vlevo, za autobusovou zastávkou najdete naši vzorkovnu. Od PENNY vás navedou směrové šipky ECLISSE.