Eclisse ČR - o nás

Všechno to začalo v roce 2000, kdy se hledaly zajímavé výrobky pro náš trh.
Chtělo to něco užitečného a kvalitního, co bude zákazníkům dobře sloužit, samozřejmě za přijatelnou cenu. Tehdejší majitel a zakladatel naší společnosti se při jednom jednání v Itálii rozmýšlel, s jakým výrobkem začít obchodovat, když v tom se opřel o dveře … a ty zajely do stěny. Neuvěřitelné, nebývalé a přitom vlastně již známé.
Takový systém se i u nás dříve hojně využíval. V mnoha starších filmech můžete vidět, že posuvné dveře u nás existovaly již za první republiky. Ale pak se někam vytratily.
Rozhodnutí bylo jasné, to je správný produkt pro náš trh. Posuvné dveře do zdi ušetří spoustu místa. Bylo třeba najít toho nejlepšího výrobce.  A tím nejlepším bylo ECLISSE.
Výrobce ECLISSE začal oficiálně svou činnost v roce 1989. V lednu tohoto roku založil Luigi De Faveri ambiciózní projekt podnikání a vynaložil značné investice, aby se zrodil vysoce kvalitní výrobek – stavební pouzdro pro posuvné dveře ECLISSE. Postupem času rostl sortiment modelů a v dnešní době má ECLISSE více jak 10.000 řešení pro různé stavební situace.
Značka ECLISSE se stala známá a lídrem na trhu, a dnes již vyrábí  1.300 pouzder denně. Po celém světě je v současnosti 10 dceřiných společností a více jak 30 reprezentativních kanceláří.  A my jsme mezi nimi.
Společnost ECLISSE ČR, s.r.o. je dceřinou společností výrobce ECLISSE s výhradním zastoupením pro Českou republiku. Náš příběh „zatmění“ začal v roce 2006, kdy jsme společnost převzali a vytvořili z ní rodinnou firmu. Dobře víme, kolik času člověk tráví v práci, a proto dbáme na příjemné a přátelské prostředí pro naše zaměstnance, což má velký vliv na jejich jednání se zákazníky. Chtěli jsme, aby i u nás měla značka ECLISSE dobré a známé jméno, pod kterým si zákazníci představí špičkový produkt, kvalitní služby i jednání. Pečlivě se staráme, aby naši zákazníci byli spokojeni. Poskytujeme technické konzultace, pořádáme odborná školení, komunikujeme s architekty i projektanty a prezentujeme výrobky ECLISSE na veřejně přístupných místech, aby měl zákazník možnost si posuvný systém vyzkoušet. V současné době máme rozsáhlou síť prodejců po celé České republice a vlastní prodejny ve Velké Bystřici a v Plzni. V roce 2012 jsme otevřeli moderní showroom v Praze na Smíchově a letos budujeme nové sídlo na Řitce, kde představíme unikátní technický sál, kde bude možné vidět všechny podstatné konstrukční detaily.
Náš příběh stále pokračuje a my jsme hrdí, že jsme součástí rodiny ECLISSE. Výrobce ECLISSE uvádí na trh výhradně prozkoušené a certifikované výrobky nejvyšší kvality, což pro nás je garancí, že náš zákazník dostává to nejlepší a bude spokojen. Abychom mohli co nejrychleji reagovat na vaše požadavky, udržujeme stále velké skladové zásoby. Pouzdra standardních velikostí umíme obratem expedovat a pouzdra atypických velikostí připravíme během 2 – 3 dní. Zajišťujeme i dopravu až na místo dodání. V jakékoli věci se vám vždy budeme ochotně věnovat.

Neváhejte nás kontaktovat:

tel.: 286 888 913
mobil: 603 453 645
mail: info@eclisse.cz
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

 

Základní fáze:

  2000 - 2001
Objevení ECLISSE – výrobce stavebních pouzder pro posuvné dveře do zděných i sádrokartonových příček. Našli jsme toho nejlepšího ve svém oboru a pouzdra ECLISSE se začala dovážet na český trh.
     
 

2006

Společnost mění svůj název na ECLISSE ČR, s.r.o. a začínáme budovat rodinný podnik a dobré jméno výrobkům ECLISSE.

Máme v úmyslu rozšířit povědomí o možnosti ušetřit více místa díky stavebním pouzdrům. Chceme, aby naši zákazníci mohli lépe a kvalitněji bydlet, díky tomu, že doma nebudou mít překážky.

     
  2008
Otevíráme novou prodejnu ve Velké Bystřici, která se zaměřuje na Moravu, abychom poskytovali perfektní služby i v této oblasti.
     
  2009
Otevíráme další prodejnu v Plzni, abychom uspokojili zákazníky i na západě Čech a poskytli jim možnost prohlédnout si a vyzkoušet všechny naše řešení.
     
  2012
Oficiálně otevíráme prodejnu na Smíchově v Interiérovém centru Anděl park. Jde zatím o nejmodernější pojetí showroomu, které je u nás k vidění a kde na 100m2 představujeme kompletní sortiment ECLISSE.
     
  2013
Pořizujeme vlastní pozemek s halou a administrativním zázemím v obci Řitka, jako nové sídlo naší společnosti. Připravujeme nový technický sál, kde zákazníci uvidí veškeré podstatné technické detaily stavebních pouzder.
     
  2014
Koncem září stěhujeme prodejnu na Moravě do nového domečku, o pár ulic vedle do areálu Grygar Truck. Opět se posouváme dále. Díky většímu prostoru na ploše celého prvního patra si budete moci prohlédnout kulisní showroom s pouzdry ZÁKRYT, TELESKOP proti sobě, Syntesis® LINE a mnoho dalších.