Syntesis® collection

 
  SYNTESIS® LINE + SYNTESIS® LUCE + SYNTESIS® BATTENTE + SYNTESIS® TECH SYNTESIS® SOKL
 

ECLISSE vám tímto představuje zcela novou koncepci pojetí interiérových dveří.

Eclisse Syntesis® Collection
To je exklusivní, designový balíček: bezobložkové posuvné dveře, otočné dveře se skrytou zárubní, revizní dvířka a zapuštěné sokly.
Všechny tyto prvky v jedné rovině se stěnou. Absolutně minimalistické.
Takto unikátní styl přímo vyzývá k novým nápadům. Dveře nemusejí být nudné.
Buďte otevření barvám nebo zvolte umírněnou bílou, použijte aplikace. Buďte netradiční, vaše prostory získají nový výraz. Myšlenkou naší nové kolekce je zapojení vyspělé technologie a její integrace ve stěně. Posuvné, otočné dveře i sokly tvořící jeden celek. Výsledek je esteticky ohromující.
Se Syntesis® Collection můžete být kreativní.
Nikdy dříve nebylo tak snadné zneviditelnit vaše dveře, jako nyní. Tak zapojte fantazii a užijte si čistých linií naší nové kolekce.

Video Syntesis® Collection

   

Kliknutím na obrázek si stáhnete nový katalog Syntesis® collection.

SYNTESIS® LINE

  Syntesis® Line je bezobložkové stavební pouzdro pro posuvné dveře. Díky úplné integraci pouzdra se stěnou vytváří Syntesis® Line efekt schovaných posuvných dveří. Nechte se překvapit perfektním, estetickým výsledkem naší kombinace dokonalé technologie a designu.
Pouzdro Syntesis® Line jsme navrhli tak, aby dokonale respektovalo čisté linie. Odstraněním obložky získáte více volnosti, protože dveře splynou se stěnou. Do pouzdra Syntesis® Line můžete díky adaptéru VITRO použít i celoskleněné dveře.
Dveře lze také zpomalit při dojezdu při použití Eclisse BIAS.

Ke stažení

Konstrukční vychytávky

Technické informace

 

SYNTESIS® LUCE

  Syntesis® Luce je bezobložkové stavební pouzdro pro posuvné dveře s přípravou pro elektro.
 Stejně jako předchozí model i Syntesis® Luce vytváří dojem neviditelných dveří díky úplné integraci pouzdra do stěny. U provedení Luce je ale navíc možné umístění různých elektrických zařízení (zásuvky, vypínače, světla, apod.) přímo na kapsu pouzdra.
Nechte se okouzlit perfektním estetickým dojmem z naší kombinace dokonalé technologie a designu. Na každé straně pouzdra Syntesis® Luce je připraveno až pět míst pro potenciální připojení elektro zařízení. Do pouzdra Syntesis® Luce můžete také díky adaptéru VITRO použít i celoskleněné dveře.

Ke stažení

Konstrukční vychytávky

Technické informace

 

SYNTESIS® BATTENTE

         
  Syntesis® Battente jsou otočné dveře se skrytou zárubní. Díky naprosté integraci dveří
se stěnou, vytváří Syntesis® Battente jedinečný dojem neviditelných dveří. Syntesis® Battente dokonale doplňuje řadu posuvných pouzder Syntesis® Line. I otočné dveře mohou být bezobložkové.
Nechte se okouzlit špičkovou technologií a moderním designem. Představte si, jak by vypadal váš byt, s dveřmi, které jakoby nebyly. Nepotřebujete mít obložky. Vsaďte na skryté zárubně. Odlehčíte prostor a sjednocením zdi s dveřmi, místnost i opticky zvětšíte.

Více informací naleznete zde

Technické informace - SYNTESIS® BATTENTE 

SYNTESIS® TECH

  Revizní dvířka Syntesis® Tech jsou další novinkou Eclisse, která doplňuje minimalistickou řadu Syntesis® Collection.
Velmi diskrétně tak zakryjete přístup ke speciálním prostorům, jako jsou technické a elektrické rozvody, kabeláž, potrubí a dokonce i přístěnky. Všechny tyto prvky.

Díky Syntesis® Tech vypadá zeď zcela nedotčeně, zatímco technické prostory zůstanou pro případ potřeby, jako je
kontrola, údržba či oprava, dostupné. Jednoduše stačí zatlačit, zatáhnout a je to.
Revizní dvířka Syntesis® Tech dodáváme také s rukojetí nebo se zámkem na klíč. Můžete se rozhodnout pro jedny či dvoje dvířka, a to otočná, výklopná, nebo vyjímatelná.

 

Více informací naleznete zde

Syntesis® Tech

Katalog

SYNTESIS® SOKL

  Řadu Syntesis® Line, Luce a Battente dokonale doplňuje naše nové minimalistické pojetí soklů.
 Syntesis® Sokl je zapuštěný přímo ve stěně. Všechny prvky se tím dostávají do jedné roviny. Už žádné hrany. Navíc můžete do soklu přidat LED světlo.
Tím docílíte nevídaného efektu večerního osvětlení. Sokly, zapuštěné do linie stěny, mají mnoho výhod, třeba při umisťování nábytku, snižují úklidovou náročnost, nenarušují přechody u vestavěných skříní, a také mohou osvětlovat místnost.

Více informací naleznete zde

Technické informace - SYNTESIS® SOKL

 

PDF Katalog ECLISSE - SYNTESIS® COLLECTION