Syntesis® Tech

  • Syntesis Tech
  • VÝKLOPNÁ DVÍŘKA NAHORU
  • Syntesis Tech VYJÍMATELNÁ DVÍŘKA
  • Syntesis Tech
  • VÝKLOPNÁ DVÍŘKA NAHORU
  • Syntesis Tech VYJÍMATELNÁ DVÍŘKA

Revizní dvířka Syntesis® Tech  jsou další novinkou Eclisse, která doplňuje minimalistickou řadu Syntesis® Collection. Velmi diskrétně tak zakryjete přístup ke speciálním prostorům, jako jsou technické a elektrické rozvody, kabeláž, potrubí a dokonce i přístěnky. Všechny tyto prvky.
Díky Syntesis® Tech zeď vypadá zcela nedotčeně, zatímco technické prostory zůstanou pro případ potřeby, jako je kontrola, údržba či oprava, dostupné. Jednoduše stačí zatlačit, zatáhnout a je to. Revizní dvířka Syntesis® Tech dodáváme také s rukojetí nebo se zámkem na klíč. Můžete se rozhodnout pro jedny či dvoje dvířka, a to otočná, výklopná, nebo vyjímatelná.

 

  Naše dvířka jsou velmi odolná a můžete je natřít.
Konstrukce včetně fixačních hranolků pantů a kování jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku a mají antikorozní nátěr. Díky tomu můžete dvířka natřít jednotně s celou stěnou a revizní dvířka tak zviditelnit.
     
  Myslíme na montážníky!
Konstrukci revizních dvířek jsme navrhli tak, aby šlo snadno přemístit kabely či potrubí na všechny 4 strany. Montáž je velmi snadná.
     
  Žádné praskliny!
Profil revizních dvířek je zkonstruován tak, aby zcela zapadli do zdi a zabránilo se tak vzniku prasklin.
     
  Univerzální pro zdivo i SDK
Jedna verze do zděné i sádrokartonové příčky. V rámci sériové výroby dodáváme dvířka s kovovými podpěrami pro upevnění konstrukce k rámu nebo stěnové sestavě. 
     
  Dodáváme konstrukci včetně dvířek 
Tloušťka dvířek je 18 mm a jsou vyrobeny z dřevotřísky třídy E1, potažené bílým melaminem a lemovaným ABS, připravené na barevný nátěr.
     
  Sériové panty 165°
Díky sériově montovaným pantům s úhlem otvírání 165°je dostupnost opravdu maximální. Navíc lze panty nastavit na 3 osy pro zajištění dokonalého estetického výsledku.

 

 Zde najdete celou Syntesis Collection