Shodō

         
   
   
         
   

 

COLLECTION

   
         
   
   
         
 

| ECLISSE SHODŌ PRO POSUVNÉ DVEŘE |

| ECLISSE SHODŌ PRO OTOČNÉ DVEŘE |

| ECLISSE SHODŌ SOKL |

 
         
    NOVÝ DESIGN SPLÝVÁ SE STĚNOU    
         
   

ECLISSE SHODŌ je první sjednocený systém pro posuvné a otočné dveře se zárubní, bez jakéhokoliv přerušení. Není vidět žádná tloušťka, která by vykreslovala objem či definovala jednotlivá pole a ohraničovala prostor. Krása a funkčnost, půvab čisté linie, síla jediného plynulého kaligrafického tahu, to je oč tu běží.

ECLISSE SHODO je absolutní novinka. Základní tah současné doby.

   
         
 
 

ECLISSE SHODŌ

POSUVNÉ DVEŘE

   
   

ECLISSE vám představuje jedinečný systém pro posuvné dveře a obložky zalícované se stěnou. Díky tomuto jedinečnému řešení sjednotíte všechny prvky v jeden celek, aniž by jakýkoli element vyčníval. Plynulá nepřerušovaná linie. Se systémem ECLISSE SHODŌ jsou dveře hlavním protagonistou prostoru, aniž by ztratily svůj minimalistický vzhled. Revoluce ECLISSE.

SHODŌ začíná právě teď.

   
    Varianta pro jedno dveřní křídlo   Varianta pro dvě dveřní křídla proti sobě
         
 

ECLISSE SHODŌ

OTOČNÉ DVEŘE 

 
 
SHODŌ otočné je skrytá zárubeň pro dveře s obložkou,zapuštěné v jedné rovině se zdí. Doplněním o zapuštěné sokly, dosáhnete naprosté integrace všech elementů se stěnou, odlehčíte prostor a celá stěna získá velmi unikátní šmrnc.  
    Varianta pro jedno dveřní křídlo od sebe       Varianta pro jedno dveřní křídlo k sobě
             
 
       
ECLISSE SHODŌ SOKL          
         

Chcete vytvořit efekt jednolité stěny a nelíbí se vám spojení s tradičními vystouplými sokly?

ECLISSE SHODŌ SOKL je profil, který umožní zapuštění soklů do zdi, aby tvořily jeden nepřerušovaný celek. Díky tomu můžete i nábytek postavit až ke zdi, bez jakékoli mezery. Ve spojení s posuvnými a otočnými dveřmi ECLISSE SHODŌ se vytvoří dokonalá harmonická kombinace tří prvků, které v jediném plynulém tahu vymezují tvary a objem prostoru.

   
 

 

Katalog ke stažení