Prodejní síť

 

Chcete si pořídit pouzdro pro posuvné dveře a hledáte nejvhodnějšího dodavatele? Pouzdra ECLISSE si můžete pořídit několika způsoby.

 

Přímo u nás. Ano, stačí poslat mail a pouzdro objednat. Zboží dodáváme po celé České republice.
 
Můžete také navštívit některou z našich prodejen. Na centrále na Řitce, v showroomu Anděl Park v Praze, v showroomu v Plzni a ve Velké Bystřici si můžete pouzdra objednat i vyzkoušet a probrat potřebné technické detaily.
Vedle centrálního skladu má i každá naše prodejna svůj drobný sklad pouzder a příslušenství.
 
Vyberte správné pouzdro
Měli byste dobře vědět, jaké pouzdro pořídit, aby bylo konstrukčně vhodné, a aby se vešlo. Máme více, jak 10.000 různých řešení. Prostor je třeba změřit, vybrat model, rozměr. Pouzdro zabudovat. Vybrat a objednat dveře, obložku, kliku, příslušenství.
 
Sestavit a zabudovat pouzdro
Šikovný kutil zvládne práci s pouzdrem sám, když bude řádně sledovat montážní návod. Bude to vyžadovat zručnost a čas. Pro představu, jak náročná práce s pouzdry je, shlédněte některá naše videa na youtube.
 
My montáž nesjednáváme. Ale můžeme vám dát doporučení na šikovného sádrokartonáře, zedníka, montážní nebo stavební firmu. Pošlete dotaz na info@eclisse.cz.
 
Dveře a kliky nabízíme jen omezeně.
V České republice je tolik výrobců dveří a klik. Nabízí různé povrchy, modely, tvary.
Nechceme naše zákazníky omezovat typem dveří naší preference. Do našich pouzder jdou dveře většiny českých výrobců. Ať jsou vaše otočné i posuvné dveře stejné.

Chcete komplet dodávku? Pouzdro, dveře, kliku, příslušenství?
O nic se nestarat? Jen si vybrat? Obraťte se na prodejce dveří. Někteří prodejci mají velmi dobře vybavené prodejny a pouzdra si tam můžete vyzkoušet. A některé zajišťují i montáž. Někteří prodejci mají pouzdra skladem.
 
Pošlete nám dotaz, upřesněte, co vás zajímá, a my vám doporučíme nejbližšího vybraného prodejce dveří. Ukázky pouzder najdete i v některých koupelnových studiích.
 
Chcete, aby vaše pouzdro zabudoval váš řemeslník? Vaše stavební firma?
Ještě s pouzdry nepracovaly?
To není problém, můžeme je zaregistrovat a proškolit.
 
Pouzdra jsou v dnešní době skladově dostupná i v mnoha stavebninách.
To je zase výhodné pro řemeslníky, protože tak mohou pořídit všechen potřebný stavební materiál na jednom místě.
 
 
Napište nám, co hledáte, a my vám zašleme kontakty vybraných firem. Odběratele školíme a poskytujeme rozsáhlé technické poradenství. Doporučujeme firmy, kde pečují o zákazníky, jako se o to snažíme my.
 

Neváhejte nás kontaktovat:

tel.: 286 888 913
mobil: 603 453 645
mail: info@eclisse.cz
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.