HLEDÁME NOVÉHO ČLENA DO NAŠEHO TÝMU!!!

02.01.2018

 

HLEDÁME NOVÉHO ČLENA DO NAŠEHO TÝMU

 

Popis pozice
Jsme rodinná firma se sídlem na Řitce: prodáváme pouzdra pro posuvné dveře. Aktuálně hledáme kolegu do skladu, který se bude starat o zboží. Některé typy pouzder máme skladem, ty stačí jen připravit k expedici, některé typy je potřeba smontovat, a to vás rychle naučíme. 

 

Náplň práce
Péče o sklad, uskladňování/vyskladňování zboží, montáž některých typů a příprava k expedici,udržování skladu v čistotě a pořádku, jednoduchá administrativa (příprava zboží dle objednávek, výdej dle dodacího listu).

 

Požadavky
Žádné speciální požadavky nemáme, umíte-li s Destou, bude to výhoda. Hledáme normálního člověka do skladu, který dobře zapadne do našeho kolektivu a bude nám pomáhat, aby našim zákazníkům vše včas došlo.

 

Co nabízíme
O naše zaměstnance se dobře staráme, oni nám to pak vrací dobře odvedenou prací. Poskytujeme stravenky, prémie, přispíváme na penzijní připojištění, když si vedeme dobře, přispějeme i na dovolenou. Všichni zaměstnanci mají firemní mobil. Skladníkům zajišťujeme pracovní oděvy a potřeby. Máme příjemnou pracovní dobu.

 
Nástup možný IHNED!!!

Máte-li zájem o tuto práci, ozvěte se nám na tel. číslo: 603 453 639.