Certifikáty a testy

Společnost Eclisse stále sází na kvalitu výrobků a servis, které nabízí svým zákazníkům. Pracujeme prostřednictvím soustavy Řízení kvality podle normy UNI EN ISO 9001 "Projektování a výroba pouzder" včetně příslušenství. Inovujeme, vyvíjím nápady na zpracování, udáváme nové prostorové koncepty. To vše nám umožňuje nové a lepší pojetí interiéru. Eclisse produkuje výrobky vysoké kvality, ve kterých se snoubí účelnost s krásou.
 
Testy
V případě, že nám k některé problematice chyběly normy, vyžádali jsme si oficiální ověření od institutů zabývajících se kvalitou produktů. Závěry jejichž platnost potvrdil C.S.I. institut (institut pro testování produktů ve stavebnictví), jsou velice zajímavé a významné. Níže uvádíme některé z nich:
 
Odnímatelná kolejnice je vyrobena z hliníku 6060 (norma UNI 9006/1) s povrchovou úpravou ponorného anodického lakování s tepelným ošetřením T5, které zaručuje vedle dlouhé životnosti ve vlhkých prostorách také velmi tvrdý povrch zajišťující lepší schopnost pojezdu vozíčků v kolejnici.
 
Test odolnosti proti vloupání dle normy UNI EN 1629. Vzorová dveřní výplň ve stavebním pouzdře Eclisse (varianty zdivo i sádrokarton) odolává nejsilnějším nárazům měkkého pytle o hmotnosti 30 kg spouštěného kyvem z různých výšek v kolmé poloze. Stavební pouzdro i jeho příslušenství zůstaly nepoškozené a nezaznamenaly žádné změny, které by mohly zamezit bezproblémovému otevírání dveří.
 
Antikorozní test: speciálně lakované stavební pouzdro sestavené z plechu se třemi ochrannými vrstvami (zinkování, základní nátěr, epoxidový lak) bylo přes 240 hodin vystaveno páře s kyselinou (95% vzdušná vlhkost, 5% NaCl), aniž by projevilo známky oxidace. Toto provedení stavebního pouzdra doporučujeme při použití v koupelnách, saunách, na koupalištích nebo v místech s vlhkým nebo slaným klimatem (u moře).
 
Uvedené příkladu výsledků potvrzují s jakou péčí a rozvahou vybírá Eclisse materiály pro své produkty. Kvalita stavebních pouzder Eclisse dosahuje nejvyšší úrovně mezi všemi stavebními pouzdry na trhu.

 

PDF CSI - Ověření shody - Zlín 2015 PDF CSI - Ověření shody - Vozíčky 100kg EU PDF CSI - Ověření shody - Vozíčky 150kg EU